Skip to content
Cursussen / Workshops in en rondom Leiden

Er is een ruim aanbod aan cursussen in Leiden en de regio.

Aan deze pagina wordt nog gewerkt. Hieronder alvast een lijst met adressen en links.

LEIDEN

Academie van Leiden: https://www.academievanleiden.nl/

ARS:  https://arsaemula.nl/product-categorie/cursussen/

BplusC:   https://www.bplusc.nl/cursussen/kunst-en-beeld/

Haagweg 4:   https://haagwegvier.nl/workshops

Kunstacademie Leiden:   https://dekunstacademie.nl/

LAK:   https://www.universiteitleiden.nl/lakcursussen/cursusaanbod/beeldende-kunst

Atelier de stoel https://www.hennyhartevelt.com/

Werkstudio Kunstproef:  http://kunstproef.info/

Tineke Jacobs:   http://www.tinekejacobs.com/

Hein Kuipers:   https://www.heinkuipers.com/

Machteld IJdo:   https://www.machteltijdo.nl/exposities.html#.YYzR8mDMJPY

Meggie Plat (kinderen) : http://meggieplat.nl/kinderkunstatelier 

Henk Hollebeek:  https://www.kunstinzicht.nl/kunst/prikbord/cursussen/p70037/individuele-lessen-tekenen-en-schilderen-bij-professionele.html

Caroline Stroeks (Sumi-é):   https://www.carolinestroeks.com/styled/

Jeroen Spijker (boetseren):   https://www.jeroenspijker.nl/cursussen/

Atelier Odette (keramiek):   https://www.atelierodette.com/home

 Ipek Kotan (keramiek):    https://www.claystudioleiden.com/

LEIDERDORP

LVU:   https://www.volksuniversiteitleiderdorp.nl/creatief

Albert-Jan Cool:   https://www.coolart.nl/c/cursus

Agnes van Galen:   http://www.agnesvangalen.nl/

ZOETERWOUDE

Atelier Xie:   https://atelierxie.nl/

De Kameleon:   http://www.kameleonzoeterwoude.nl/

VOORSCHOTEN
Oud Woelwijck:   https://oudwoelwijck.nl/

Galerie Nooitgedacht:   http://www.galerienooitgedagt.nl/workshops/

WARMOND

Nicolette Heemskerk:   https://www.nicoline-heemskerk.com/workshops/

ALPHEN a/d RIJN

Parkvilla:   https://www.parkvilla.nl/cursussen/

Yvette Bavelaar (pastel/tekenen):  https://www.yvettebavelaar.nl/ 

Lein Kaland (grafiek):   https://www.kaland.nl/grafiek-workshop/

KATWIJK

Atelier Marisk:   https://www.marisk.nl/cursussen-in-atelier/